Napájení odpuzovače

Odpuzovače s bateriovým napájením 9 V

  • využívají velmi krátké ultrazvukové impulzy o vysoké intenzitě, čímž je dosaženo dostatečné účinnosti při dlouhé výdrži baterie. Tento režim provozu není však učinný (dostatečně výkonný) pro všechny druhy škůdců (např. odpuzovač psů a koček, nebo ptáků se nevyrábí v tomto provedení).

Odpuzovače s napájením pomocí síťového adaptéru 12 V

  • generují velmi intenzivní ultrazvukové signály, které jsou modulovány více způsoby. Signál v těchto přístrojích není přerušovaný, ale mění se jeho kmitočet a intenzita. Odpuzovače s tímto typem ultrazvuku dosahují mnohem větší účinnosti. Je vždy vhodnější použít tento výkonnější typ.

 

Příslušenství

Odpuzovače se často provozují v rozsáhlých prostorách (výrobní haly, sklepy o více místnostech, atd.), nebo na místech, kde není elektřina (odpuzování ptáků na konci zahrady atd.). Pro tyto účely nabízíme rozsáhlé příslušenství, které pomůže využít kvalitu DERAMAX na maximum.

Tento kabel nabízíme v délkách 4,6,8,10,12 a 14 metrů. Délka se dá snadno změnit - konektory jsou šroubovací. Nabízíme i samostatný pár konektorů, ke kterému můžete připojit kabel až 20 metrů.

Deramax-CN01. Síťový napájecí zdroj 12V DERAMAX CN01 - napájecí zdroj pro jeden plašič. Zdroj 12V/100mA s konektorem DC F 2,1/5,5
Deramax-T03. Síťový napájecí zdroj 12V DERAMAX TO3 - napájecí zdroj pro jeden až čtyři plašiče. Zdroj 12V/500mA s konektorem DC F 2,1/5,5
Kabel pro připojení odpuzovače k baterii V místech, kde není elektřina můžete pro nejvýkonnější síťové odpuzovače využít externí baterii.
např. autobaterie zvládne odpuzovač napájet minimálně 10 dnů. Baterii, nenechávejte úplně vybít !
Prodlužovací sada pro plašiče DERAMAX Prodlužovací kabel umožní zvětšit vzdálenost mezi zdrojem energie a odpuzovačem.
Tento kabel nabízíme v délkách 4,6,8,10,12 a 14 metrů.
Délka se dá snadno změnit - konektory jsou šroubovací.
Nabízíme i samostatný pár konektorů, ke kterému můžete připojit kabel až 20 metrů.
Kablík 2×0,35 mm2 pro prodlužování napájení Kabel 2×0,35 mm. Pro libovolné prodlužování vzdáleností mezi odpuzovačem a napájecím zdrojem.
Rozbočovací kabel pro připojení odpuzovačů Deramax

Rozbočovací kabel, kterým připojíte až tři odpuzovače k jednomu napájecímu zdroji (např. k T03)

Bezporuchovost těchto produktů umožňuje nabídnout záruku 5 let !